Author Topic: Gildia xPIESCIUCHYx rekrutuje  (Read 15917 times)

Bobson

• Hero Member
  • Watch towards yourself!
    • View Profile
Re: Gildia xPIESCIUCHYx rekrutuje
« Reply #90 on: December 01, 2014, 05:07:00 PM »
kto żartuję ten żartuję :x a tak w ogóle to może Zetder jest starszy od Ciebie? nie wiesz tego a więc nie osądzaj! z resztą zgaduję że więcej niż szesnaście lat to Ty nie masz :)
Just left this game. I'm on other forum too :)

Zetder

• Guest
« Reply #91 on: December 02, 2014, 03:21:56 AM »
 jakie 16 lat ? jak ja miałem 16 lat to Ty na dywan po drabinie wchodziłaś ;)haahaha nie rób z siebie większej idiotki  niż jesteś proszę Cię ;) jakie żarty ? Twoje gadanie jest denne,śmierdzi mi tu gównem więc spadam,jedynie wam pomogę to wbije kolejne 100 vp na tej zjebane gildii. dziękuje buziaki parówki :*

Holyy

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #92 on: December 02, 2014, 06:24:57 AM »
Wracaj kolego sympatyczny bo naprawdę warto zaliczyłam wszystkie reklamowane gry starsze i nowsze(muonline,lineage,requiem bloodymare,aion,tera,diablo3,neverwinter i parę innych) i nuda i questy idz zabij wróc weź to i tamto zanieś przynieś pozamiataj pozwiedzaj  >:( nuda do kwadratu takiej grindówki jak ta nieomal idealnej nie znajdziesz to pewne,tutaj grają ludzie serw ciagle pełny jest pvp,pk i znowu pk=] mase postów na targu zawsze coś można kupić i sprzedać ten serwer ma się dobrze i będzie mieć czy chinczyki czy turki jakie to ma znaczenie? nie gramy tam dla nich ino dla siebie.
Byłam wczoraj w hh dropłam sentinelów kilka farena bawiłam się świetnie...później ktoś mnie sklepał ale wróciłam grzecznie oddałam spot następnemu graczowi...podziękował elegancko z kulturką i dziś też tam zawitam bo mimo tego że w pracy to już mam przed oczami te kolorowe przyjemne pikselki ::)
madzia z Bastylionu skoro pytasz(Lukepowa) ale cicho..to będzie nasza tejemnica 8)

Komu jak komu ale to chyba Tobie te piksele uderzyły na mózg chodź Zetderowi też.
Pozdrawiam Cię Szymonku :)

Zetder

• Guest
« Reply #93 on: December 02, 2014, 08:58:42 AM »
ooo :D kto mnie pozdrawia :o nie wierze w to co zobaczyłem :)
więc będę chodź raz miły :) pozdrawiam Basiu.
« Last Edit: December 02, 2014, 09:09:53 AM by Zetder »

Holyy

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #94 on: December 02, 2014, 10:03:20 AM »
No raz Ci starczy :) więcej nie oczekuje

magdula

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #95 on: December 02, 2014, 02:57:54 PM »
prawie się poryczałam 8) teraz ja ci pojadę:
możesz mi naskoczyć tempy huju ;)

Zetder

• Guest
« Reply #96 on: December 02, 2014, 03:59:52 PM »
prawie się poryczałam 8) teraz ja ci pojadę:
możesz mi naskoczyć tempy huju ;)
pojechać czym ? idź do szkoły gimbusie "chuju"  " tępy"  parówo do szkoły powtarzam ostatni raz i nie mam zamiaru tracić czasu na jakiegoś dzieciaka.. smaruj to swoje czarne dupsko i wypierdalaj,cucu  :-*
« Last Edit: December 02, 2014, 04:08:08 PM by Zetder »

Berenil

• Sr. Member
  • Ranger from The North.
    • View Profile
« Reply #97 on: December 03, 2014, 10:31:06 AM »
I am an instrument of violence
I am a vessel of invincibility

Bobson

• Hero Member
    • View Profile

Herbatnik

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #99 on: December 16, 2014, 08:33:14 PM »
Spoglądając tak na te wasze wypociny, zastanawiam się kiedy wy w końcu zgubicie te patetyczne i wylewne podejście. Zamiast tutaj pierdolić, wyzywać się wzajemnie i uskuteczniać głosowanie kto ma ciekawsze inwektywy, spróbujcie ruszyć te swoje mózgowia i stwórzcie coś z czego będziecie dumni, bo sprowadzać w dół, to każdy imbecyl potrafi. Nie gram w tą grę już kawałek czasu i myślałem by wrócić ale patrząc na waszą organizacje i chęć współpracy, to jednak wolę strzelić sobie partyjkę w bierki z rozgotowanego makaronu.

Bobson

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #100 on: December 17, 2014, 05:07:52 PM »
Trafne spostrzeżenie, aczkolwiek wspominałem już coś wcześniej o tym jak zazwyczaj wygląda współpraca polaków. To jest mniej więcej tak, wielkie aspirację, ale po pierwszym lepszym sporze o nic wszystko się sypie i każdy idzie w swoją stronę :>
Prostym przykładem jest gra League of Legends, masz polaków w drużynie coś nie idzie to zaraz leci fala nienawiści, i tutaj tak samo jest, dlatego Polacy nigdy (jako drużyna) nic tutaj nie osiągną :).

Berenil

• Sr. Member
  • Ranger from The North.
    • View Profile
« Reply #101 on: December 17, 2014, 05:30:09 PM »
...ma ciekawsze inwektywy, spróbujcie...

Nie używałbym tak trudnych słów, możesz się spotkać z brakiem zrozumienia i związanymi z tym (przykrymi) konsekwencjami :)

A na poważnie - spostrzeżenie słuszne. Nigdy nie poświęcałem Archlordowi jakiejś większej części mojego wolnego czasu, dlatego moje doświadczenie może być mniejsze niż innych tutaj obecnych, ale poprawcie mnie, jeżeli się pomylę. Zawsze miałem wrażenie, że jeżeli już jest jakaś polska społeczność na jakimkolwiek serwerze, to albo nie znaczą oni absolutnie nic, albo jest to jedna z lepszych gildii. Trochę jak system binarny - albo 0, albo 1, bez stanów pośrednich. Ale tutaj dołączyć należy kolejne dwie obserwacje. Zawsze, ale to zawsze była jakaś polska gildia (najczęściej równie silna), która stała w opozycji. To primo. Secundo - takie gildie nigdy nie istniały dłużej niż 9-10 miesięcy. Zwykle ktoś komuś coś niemiłego powiedział na TS, obrażony członek zabierał swoje alt-chary i paru kolegów i gildia się sypała. Jakbym miał zliczyć wszystkie polskie gildie, w których byłem dłużej niż miesiąc w czasie dwóch lat grania na WZ, to chyba z 10 by ich było.
I am an instrument of violence
I am a vessel of invincibility

wsv

• Honorary volunteer
  • Hero Member
  • **
    • View Profile
    • [contact me on epvp]
« Reply #102 on: December 17, 2014, 05:54:30 PM »
dwa pierwsze miesiące jak zacząłem grać w AL byłem w polskiej gildii która się rozpadła

następne 7 lat w jednej i tej samej, polskiej, więc można

Herbatnik

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #103 on: December 19, 2014, 07:07:57 AM »
Tu nie ma różnicy czy to Polak, Rusek czy jakiś inny człek z naszej małej, niebieskiej planety. Jesteśmy tylko ludźmi i wszędzie dzieją się takie rzeczy o jakich napisałeś Berenil. Po prostu nie masz zbytnio wglądu w to, co dzieję się u przykładowych Rusków w gildii, bo nie należysz do nich i nie uczestniczysz w ich społecznych perypetiach.

Bobson

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #104 on: December 19, 2014, 09:03:06 AM »
Tu nie ma różnicy czy to Polak, Rusek czy jakiś inny człek z naszej małej, niebieskiej planety. Jesteśmy tylko ludźmi i wszędzie dzieją się takie rzeczy o jakich napisałeś Berenil. Po prostu nie masz zbytnio wglądu w to, co dzieję się u przykładowych Rusków w gildii, bo nie należysz do nich i nie uczestniczysz w ich społecznych perypetiach.
Tutaj się z tobą nie zgodzę, widać że gówno wiesz o innych społecznościach. Odkąd zacząłem grać tutaj, zawsze trzymałem się zagranicznych guildi, zazwyczaj Francuskich, oraz Amerykańskich jak również Angielskich. I co mogę powiedzieć o nich? a to, że Ci ludzie są zupełnie inni niż Polacy, ponieważ oni grają 4fun nie przejmują się aż tak tym jak ktoś ich pociśnie itp.
W skrócie Ci ludzie (gracze) są różni, ale potrafią współpracować, ale my Polacy nie to proste.