Author Topic: Gildia xPIESCIUCHYx rekrutuje  (Read 14902 times)

Magusik

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Gildia xPIESCIUCHYx rekrutuje
« Reply #30 on: August 22, 2014, 07:38:58 AM »
@WSV
Nie ma to jak przyjsc po robocie i poprawic sobie humor Twoim postem  :D

wsv

• Honorary volunteer
  • Hero Member
  • **
    • View Profile
    • [contact me on epvp]
« Reply #31 on: August 22, 2014, 08:00:21 AM »
Nie ma to jak przyjsc po robocie

gdyby to powiedział X7000
a, nie, nie powiedziałby

Magusik

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #32 on: August 22, 2014, 08:07:54 AM »
@WSV ... nie mam pytan :D

magdula

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #33 on: August 22, 2014, 08:42:33 AM »
Wracaj kolego sympatyczny bo naprawdę warto zaliczyłam wszystkie reklamowane gry starsze i nowsze(muonline,lineage,requiem bloodymare,aion,tera,diablo3,neverwinter i parę innych) i nuda i questy idz zabij wróc weź to i tamto zanieś przynieś pozamiataj pozwiedzaj  >:( nuda do kwadratu takiej grindówki jak ta nieomal idealnej nie znajdziesz to pewne,tutaj grają ludzie serw ciagle pełny jest pvp,pk i znowu pk=] mase postów na targu zawsze coś można kupić i sprzedać ten serwer ma się dobrze i będzie mieć czy chinczyki czy turki jakie to ma znaczenie? nie gramy tam dla nich ino dla siebie.
Byłam wczoraj w hh dropłam sentinelów kilka farena bawiłam się świetnie...później ktoś mnie sklepał ale wróciłam grzecznie oddałam spot następnemu graczowi...podziękował elegancko z kulturką i dziś też tam zawitam bo mimo tego że w pracy to już mam przed oczami te kolorowe przyjemne pikselki ::)
madzia z Bastylionu skoro pytasz(Lukepowa) ale cicho..to będzie nasza tejemnica 8)

Bobson

• Hero Member
  • Watch towards yourself!
    • View Profile
« Reply #34 on: August 22, 2014, 10:49:32 AM »
ktoś chyba ma tutaj ból dupki oto że został wymieniony nick najlepszego rangera na serwie co kopal dupki SZWADRONOWI za najlepszych czasów  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ;D ;D
Just left this game. I'm on other forum too :)

wsv

• Honorary volunteer
  • Hero Member
  • **
    • View Profile
    • [contact me on epvp]
« Reply #35 on: August 22, 2014, 10:57:20 AM »
ktoś ma filmiki z Balora jak cygan kładzie się raz za razem? posmarujemy dupkę

ja to mam tylko z webzena jak pastwiłem sie na jego śmiesznym archerku w HH

Artek

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #36 on: August 22, 2014, 11:09:40 AM »
No co to pvp/pk to wiem, ta gra ma najlepszy system pvp jaki spotkałem - potrafi nie źle wqurwić ale jest ciekawy :D
Powiedzcie mi jeszcze, czy pt buffy są (coś mi sie obiło o uszy, że miało nie być albo miały znikać po użyciu teleportu), czy multiclient działa (easylogin czy jakoś?). Ja dorabiałem sie tu kiedyś w BS - CoC (itemek na charismę) oraz kombinowane prayer stony - da sie na tym jeszcze zarobić i czy w BS da się używać pt buffów?
#####An old, good Iratha#####
---->Widowmaker from Sylvia<----

Bobson

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #37 on: August 22, 2014, 12:40:29 PM »
No co to pvp/pk to wiem, ta gra ma najlepszy system pvp jaki spotkałem - potrafi nie źle wqurwić ale jest ciekawy :D
Powiedzcie mi jeszcze, czy pt buffy są (coś mi sie obiło o uszy, że miało nie być albo miały znikać po użyciu teleportu), czy multiclient działa (easylogin czy jakoś?). Ja dorabiałem sie tu kiedyś w BS - CoC (itemek na charismę) oraz kombinowane prayer stony - da sie na tym jeszcze zarobić i czy w BS da się używać pt buffów?
Party buffy są jeszcze , można się buffować do BS (z tym że absob buffy od Knighta i Zerka maja ograniczenie odległości 20m) , multiclient działa (na pierwszym koncie masz dropa/expa a na następnych uruchomionych kontach nie -_-) rzeczy z BS'u są drogie w ciul CoC 500m+ lvl4 Combinated Stones nawet 3bil lvl3 do 1bil także w BS'ie siedzieć jest naprawdę warto bo można się ładnie przyrobić , sam planuje zrobić kozak zerka do BS'u ,ale najpierw muszę skończyć moją maguske :P tylko 6bil zostało do zrobienia :D

magdula

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #38 on: August 26, 2014, 02:08:46 PM »
..nie planuj tylko idź w końcu po kredyt do ING ;D
ZAPRASZAMY DO ZABAWY
pm Lvcyferka  8)

Bobson

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #39 on: August 26, 2014, 04:35:26 PM »
..nie planuj tylko idź w końcu po kredyt do ING ;D
ZAPRASZAMY DO ZABAWY
pm Lvcyferka  8)
okej.... dzięki za radę ,ale nie skorzystam (^_-) Banki to złodzieje :D

Atteon

• Sr. Member
  • The Viper
    • View Profile
« Reply #40 on: August 30, 2014, 10:07:59 PM »
o ja pierdole, co za nazwa...
There can be only one Prince... Atteon.

Prince of Avalon

magdula

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #41 on: August 31, 2014, 05:20:48 AM »
 :o Zapraszam grających aktywnie z jajami i ambitnych. Pierwszy nabór w 90 % nieporozumienie ;)  moje sugestie co do wstąpienia:
1.Jeśli wchodzisz na grę i robisz co 2 dzień nową postać proponuje ogolić jajka i zapisać się do przedszkola ;D
2.Jeśli wchodzisz pod pretekstem że może wrócisz do gry...będziesz grać jak będzie z kim itd. ogólnie jesteś nie zdecydowany to po pierwsze zdecyduj a później wbijaj do klanu(super idea zostawić na tydzień postać off) ;)
3.Wyczuwam kłamstwo na odległość więc roszady w tytule "sprzedałem konto ale nikt na nim nie gra to gram nadal" lub "to ja kuzyn pana xy" a to ten sam koleś bo dostał kicka za niegranie nie mają sensu od razu odznaczam :D można iść do zagranicznych klanów lizać tyłki
4.Pytania odnośnie ts miałam kilka i ci jegomoście nie wejdą bez tego do klanu....panowie wchodzcie zróbcie ts i nie ma sprawy(to nawyk żeby wchodzić na gotowe? może coś i ty zrób dla klanu) 8)
5.Jeśli wychodzisz z klanu a tzn. że zwątpiłeś nie ma już powrotu,ja nigdy nie mam chwil zwątpienia mam parcie na progres i tego samego wymagam od klanowiczów  :)
Zapraszam na pm Lvcyferka

Bobson

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #42 on: August 31, 2014, 06:15:45 AM »
:o Zapraszam grających aktywnie z jajami i ambitnych. Pierwszy nabór w 90 % nieporozumienie ;)  moje sugestie co do wstąpienia:
1.Jeśli wchodzisz na grę i robisz co 2 dzień nową postać proponuje ogolić jajka i zapisać się do przedszkola ;D
2.Jeśli wchodzisz pod pretekstem że może wrócisz do gry...będziesz grać jak będzie z kim itd. ogólnie jesteś nie zdecydowany to po pierwsze zdecyduj a później wbijaj do klanu(super idea zostawić na tydzień postać off) ;)
3.Wyczuwam kłamstwo na odległość więc roszady w tytule "sprzedałem konto ale nikt na nim nie gra to gram nadal" lub "to ja kuzyn pana xy" a to ten sam koleś bo dostał kicka za niegranie nie mają sensu od razu odznaczam :D można iść do zagranicznych klanów lizać tyłki
4.Pytania odnośnie ts miałam kilka i ci jegomoście nie wejdą bez tego do klanu....panowie wchodzcie zróbcie ts i nie ma sprawy(to nawyk żeby wchodzić na gotowe? może coś i ty zrób dla klanu) 8)
5.Jeśli wychodzisz z klanu a tzn. że zwątpiłeś nie ma już powrotu,ja nigdy nie mam chwil zwątpienia mam parcie na progres i tego samego wymagam od klanowiczów  :)
._. jakie wymagania :o , powodzenia :)

@Atteon dojebałeś xD

Atteon

• Sr. Member
  • The Viper
    • View Profile
« Reply #43 on: August 31, 2014, 07:52:00 AM »

to jest kurwa jakaś sekta a nie gildia... typ wyczuwa kłamstwa na odległość, jakiś wolverine jebany :O
z takim podejściem to ty tutaj nic nie zdziałasz... może lepiej idz sam ogol jajka bo ci sie już tam pewnie loczki kręcą i cie poprostu sciskają pod napletem.
There can be only one Prince... Atteon.

Prince of Avalon

Lolita

• Guest
« Reply #44 on: August 31, 2014, 08:23:06 AM »
to jest kurwa jakaś sekta a nie gildia... typ wyczuwa kłamstwa na odległość, jakiś wolverine jebany :O
z takim podejściem to ty tutaj nic nie zdziałasz... może lepiej idz sam ogol jajka bo ci sie już tam pewnie loczki kręcą i cie poprostu sciskają pod napletem.

+1 nic w tej kwesti nie mam do powiedzenia ;)  mądrego miło posłuchać xD
« Last Edit: August 31, 2014, 08:25:32 AM by Lolita »