Author Topic: Gildia xPIESCIUCHYx rekrutuje  (Read 13953 times)

Berenil

• Sr. Member
  • Ranger from The North.
    • View Profile
Re: Gildia xPIESCIUCHYx rekrutuje
« Reply #15 on: August 20, 2014, 04:00:42 AM »
Były czasy, w których to nam lizali dupy :D Swego czasu Blueye (albo jakoś tak) był najlepszym sorcem na serwie. Albo coś pochrzaniłem. Ale to prawda, w HH już lepiej jest grać samemu, niż mieć gildię w 10 osób i dostać 10k cryta od Tankarda albo kogokolwiek innego.
I am an instrument of violence
I am a vessel of invincibility

Holyy

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #16 on: August 20, 2014, 04:07:39 AM »
To Tankard jeszcze żyje hehe od SZWADRONU dostawał zawsze wpier.... Pamiętam jak przy Balorze ciągłe płakał bo go Tyreal ściagał na 2 crity :D

Bobson

• Hero Member
  • Watch towards yourself!
    • View Profile
« Reply #17 on: August 20, 2014, 10:08:14 AM »
Były czasy, w których to nam lizali dupy :D Swego czasu Blueye (albo jakoś tak) był najlepszym sorcem na serwie. Albo coś pochrzaniłem. Ale to prawda, w HH już lepiej jest grać samemu, niż mieć gildię w 10 osób i dostać 10k cryta od Tankarda albo kogokolwiek innego.
od kogo Tankarda? tego nooba który jest teraz "cast zerkiem" i nie potrafi mi maguski bez buffów zabić :D
Prędzej dostanie 5k hita od chińczyka na hakach ^^ a po za tym kto mówi o jakimkolwiek lizaniu dupy? O_O po prostu jak ktoś ma gadane (tak jak ja nie chwaląc się :D) to potrafi zdziałać bardzo dużo. A jeśli chodzi o Crit zerków to z dobrych są tylko Cthulu i Bane (tylko oni potrafią mi zabić maguske w kilka sekund 1 na 1 na 50% potkach)
Just left this game. I'm on other forum too :)

Berenil

• Sr. Member
  • Ranger from The North.
    • View Profile
« Reply #18 on: August 20, 2014, 12:25:22 PM »
Cast-zerk? To da się tak w ogóle? :D

Bobson

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #19 on: August 20, 2014, 01:11:34 PM »
Cast-zerk? To da się tak w ogóle? :D
ależ oczywiście że tak cast zerk jest bardziej op niż zwyczajny crit zerk udowodnili to Bats i Darkfild (jedni z najlepszych graczy na serwie) ,Bats jako Getmalued (czy jakos tak) oraz Darkfild jako Eraque. Zerk mimo iż na 120 lvl ma ledwo 1.5k many to da rade wyrobić na 500mp potkach po za tym Zerk posiada bardzo silne debuffy takie jak Seismic Shock (debuffuje on Spora ilość resa i SB) oraz Tribal Venom (debuffuje on ogromną ilość ELE resa) co za tym idzie Zerk ma dwa buffy na ELE DMG (Natural Warrior i Elemental Support) tak więc zerk jest zarówno silnym Casterem , aczkolwiek nie uważam żadnego zerka na Casta za Zerka wręcz przeciwnie uważam że jeżeli chcesz grac Casterem to graj Maguską ,Elemką ,Sorcem itp itp.. a zerk to według mnie jest pełnoprawny Crit/Tank char i nie uznaję Zerków na casta.

magdula

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #20 on: August 20, 2014, 05:00:55 PM »
Nie jestem ograniczona lubię się bawić a jak dostane bęcki to się nie popłacze ani nie będę nikogo wyzywać.Gra nie polega tylko na zalogowaniu i bieganiu na pk po całym serwie z ciętym językiem w tle,ja osobiście relaksuje się tutaj i potrafie czerpać przyjemność z tej gry.
Jeśli nie jesteś masochistą własnego mózgu i masz dystans do siebie i innych zapraszam do wspólnej zabawy klan działa już "ponad tydzień" :o ;) pm Lvcyferka

Holyy

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #21 on: August 21, 2014, 02:50:56 AM »
>>>PowerGirl<<<

Artek

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #22 on: August 21, 2014, 01:03:53 PM »
magdula = Madzia z Husarii?

Tak tylko pytam. Nie grałem tu już kilka miesięcy, nawet zainstalowanego nie mam Archlorda...a właśnie wlazłem poczytać forum bo tu zawsze taki "fun" był czytać te forum :D
Grałem na Wz ponad 7 lat, troszkę tutaj, mam kilka bufferów ale odszedłem bo tu same glitche, cheaty i hacki były. Napiszcie czy warto w ogóle to instalować i dołączać do Was skoro nie mam ashtali, scionów oraz nie zamierzam wydać ani 1 złotówki na ecoinsy czy jakoś to się tu nazywa...
#####An old, good Iratha#####
---->Widowmaker from Sylvia<----

magdula

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #23 on: August 21, 2014, 01:51:24 PM »
Spróbuj zainstalować i zagrać będzie fun to zostaniesz nie będzie to wrócisz do mario brosa ;D
ja troszkę już ec kupiłam(i na waciki nie mam) ale odkryłam,przekonałam się na własnej skórze że są sposoby na kaskę  jedynie trochę intencji twórczych czy zaangażowania.
Sprzedam wam kawał który usłyszałam dziś w pracy:
Mąż pośpiesznie myje zęby przed wyjściem do dentysty a rozpalona do czerwoności żona z sypialni woła go i żąda zrobienia minety na co mąż odpowiada że nie bardzo bo spóźni się na wizytę.
Jednak dał się przekonać po czym patrząc w lustro stwierdził że między zębami ma czarnego włosa ??? usiłował wyciągnąć ale tak utkwił że z braku czasu obciął go nożyczkami z jednej i drugiej strony.
Siedząc na fotelu u dentysty z otwartymi ustami od razu pada zdanie .... o robił pan minete!! na co mąż... aaa tak poznał pan po włosie między zębami?? na co dentysta... "nie po gównie na brodzie".....
dzięki za uwagę ;)
...będzie będzie zabawa będzie się działo......pm Lvcyferka (staram się zawsze do rvr o 2 w nocy siedzieć)

Lolita

• Guest
« Reply #24 on: August 21, 2014, 01:59:56 PM »
gl powershit <3

Berenil

• Sr. Member
  • Ranger from The North.
    • View Profile
« Reply #25 on: August 21, 2014, 03:14:10 PM »
magdula = Madzia z Husarii?

Tak tylko pytam. Nie grałem tu już kilka miesięcy, nawet zainstalowanego nie mam Archlorda...a właśnie wlazłem poczytać forum bo tu zawsze taki "fun" był czytać te forum :D
Grałem na Wz ponad 7 lat, troszkę tutaj, mam kilka bufferów ale odszedłem bo tu same glitche, cheaty i hacki były. Napiszcie czy warto w ogóle to instalować i dołączać do Was skoro nie mam ashtali, scionów oraz nie zamierzam wydać ani 1 złotówki na ecoinsy czy jakoś to się tu nazywa...

Powiem ci tak Ira - jeżeli masz wolny czas i absolutnie nic innego do roboty to możesz próbować wrócić. Ja sobie kilka miesięcy temu postanowiłem, że kończę. Usunąłem moją rangerę na 99, zostawiłem tylko 90kk golda w schowku. Po 6 miesiącach wróciłem, zrobiłem zerka i mam 75 lvl.
Ale sporo się przez te 6 miechów zmieniło:

- Już nikt nie kupuje "na scrolle". Kiedyś Blode kosztowało 12sc za jedną, potem cena spadła do 3sc. A teraz wszystkie uniq acc idą na zasadzie sc (albo nawet bez) + gold. Duuuuuuuuuuuużo golda. Na porządku dziennym są transakcje opiewające na 5 miliardów golda (anglicy na miliard mówią bilion, stąd ew. nieporozumienia). Na serwerze jest teraz tak ogromna ilość golda, że mogą pożyczyć Gatesowi. Raz chciałem kupić Baroma od kolesia, to mi wyjechał z cena: 3 bilion gold. Dzięki. Sorcek z gildii mówił, że na swoje eq wydał 30 miliardów golda. Gospodarka serwera jest tak zryta, że można się za głowę złapać. Sam nie wiem, co będzie za kolejne 6 miesięcy.

- Chińczycy. Koreańce. Turki. K*RWA WSZĘDZIE! I jak to ze skośnymi bywa, wydają na grę kupę kasy. I są przez to dobrzy. Jak nie masz nerwów do PK i ciągłego oglądania krzaczków na chacie - odradzam. Zaczęło się od jednej gildii (KoreanTigers), a teraz połowa serwera jest z Azji.

- Sporo botów, chociaż admin z nimi walczy. Ale i tak widać czasem biegającego po Latrii chara z nazwą "13423423" albo coś takiego.

- Wciąż sporo bugów.

Dropa jak nie było, tak nie ma :) Tu się mało zmieniło.

Więc jak mówię, jeżeli masz okazję porobić coś bardziej kreatywnego niż farmienie golda w Latrii, to polecam. Ze starej ekipy mało kogo widać, Ulvlar gra, Mjollnir, Zoonk i Ciumeek grali jakiś czas temu, ale już też ich chyba nie ma.
« Last Edit: August 21, 2014, 03:17:09 PM by Berenil »

Artek

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #26 on: August 22, 2014, 02:45:29 AM »
Dzieki za zwięzłe podsumowanie tematu Berenil - szkoda, że to tak wszystko sie spieprzyło - ten serwer miał zawsze potencjał tylko chyba ta społeczność tej gry (jak każdej pay2win) tak to popsuła. Może kiedyś wbiję, bo madziula zaintrygowała mnie tym swoim kawałem z "brodą" hehe. Powodzenia, trzymajcie się.
#####An old, good Iratha#####
---->Widowmaker from Sylvia<----

Berenil

• Sr. Member
  • Ranger from The North.
    • View Profile
« Reply #27 on: August 22, 2014, 04:27:41 AM »
No niestety, tak to jest. To, że ten serwer jeszcze dycha to zasługa tych wszystkich kolesi typu X7000, którzy na grę wywalają 3/4 pensji (albo kieszonkowego od mamy). A że trochę takich ludzi tutaj jest, to jakoś się to trzyma. Wczoraj pamiętam szukałem spota w bg żeby wbić 76 i mi się nawinął jakiś swash expiący na spocie 70-72. Teoretycznie powinienem dać radę go ubić, ale nieeee. Nie mogłem mu zdjąć więcej, niż 10% hp. Dziękuję, do widzenia.

Bobson

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #28 on: August 22, 2014, 06:22:42 AM »
No niestety, tak to jest. To, że ten serwer jeszcze dycha to zasługa tych wszystkich kolesi typu X7000, którzy na grę wywalają 3/4 pensji (albo kieszonkowego od mamy). A że trochę takich ludzi tutaj jest, to jakoś się to trzyma. Wczoraj pamiętam szukałem spota w bg żeby wbić 76 i mi się nawinął jakiś swash expiący na spocie 70-72. Teoretycznie powinienem dać radę go ubić, ale nieeee. Nie mogłem mu zdjąć więcej, niż 10% hp. Dziękuję, do widzenia.

X7000 nie wydał nawet jednego euro na EC to mogę potwierdzić bo sam jak expiłem swoją maguską to on mnie czyścił z każdego spota bo chciał tam bić :X.
Jeżeli chodzi o tego swasha co Ty mu niby tam z 10% hp zabrałeś to się nie dziwię zrobienie dobrej postaci na lvl70 -80 to jest wydatek rzędu 4 -6bil (1 tydzień farmienia w HH na last spocie)
a po za tym swash jest najlepszą teraz postacią w grze i z pewnością Ty jakiejś super pro postaci to nie masz :x
A jeśli mowa o grze o tym jak tutaj się wszystko "spieprzyło" to , to jest zasługa pierwszej azjatyckiej guildi na serwie "Heaven" potem "ROYALFATE" (chińskie guildie) i ich botów potem była guild "KOREANTIGERS" (Ci już chyba nie grają bo ich dawno nie widziałem) ,ale w zasadzie dobrze że są na tym serwie Chińskie guildie bo jest przynajmniej z kim się pobić oraz cieszę się z faktu że wszystko jest tutaj takie drogie bo jakby były ceny takie jak 6 miechów temu to już bym miał od dawna jedną z lepszych magusek na serwie (^_-) a tak jest trudniej i przynajmniej na jeden dobry unik trzeba się napracować bo w końcu oto chodzi w Archlordzie i w grach tego typu podobnych (MMORPG). Osobiście jakby ktoś mnie się spytał czy warto wracać odpowiedziałbym że tak , jeżeli masz wolny czas to czemu nie możesz sobie farmić o każdej porze i wszędzie nikt Ci przecież nie każe być najlepszym żebyś musiał ładować kasę w grę (no chyba że będziesz farmił tyle co ja to do czegoś dojdziesz :D) zawszę można grać 4fun , tutaj jest o tyle łatwo że absolutnie wszystko można kupić za golda owszem jak ktoś ładuje kasę w grę to będzie miał lepszy sprzęt od Ciebie ,ale niekoniecznie będzie lepszy od Ciebie :)

wsv

• Honorary volunteer
  • Hero Member
  • **
    • View Profile
    • [contact me on epvp]
« Reply #29 on: August 22, 2014, 06:53:49 AM »
X7000 to cygan
a wyrazy cygan i pensja nie występują obok siebie