Author Topic: Gildia xPIESCIUCHYx rekrutuje  (Read 13932 times)

Volerix

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Gildia xPIESCIUCHYx rekrutuje
« Reply #105 on: December 20, 2014, 04:10:21 AM »
...ma ciekawsze inwektywy, spróbujcie...

Nie używałbym tak trudnych słów, możesz się spotkać z brakiem zrozumienia i związanymi z tym (przykrymi) konsekwencjami :)

A na poważnie - spostrzeżenie słuszne. Nigdy nie poświęcałem Archlordowi jakiejś większej części mojego wolnego czasu, dlatego moje doświadczenie może być mniejsze niż innych tutaj obecnych, ale poprawcie mnie, jeżeli się pomylę. Zawsze miałem wrażenie, że jeżeli już jest jakaś polska społeczność na jakimkolwiek serwerze, to albo nie znaczą oni absolutnie nic, albo jest to jedna z lepszych gildii. Trochę jak system binarny - albo 0, albo 1, bez stanów pośrednich. Ale tutaj dołączyć należy kolejne dwie obserwacje. Zawsze, ale to zawsze była jakaś polska gildia (najczęściej równie silna), która stała w opozycji. To primo. Secundo - takie gildie nigdy nie istniały dłużej niż 9-10 miesięcy. Zwykle ktoś komuś coś niemiłego powiedział na TS, obrażony członek zabierał swoje alt-chary i paru kolegów i gildia się sypała. Jakbym miał zliczyć wszystkie polskie gildie, w których byłem dłużej niż miesiąc w czasie dwóch lat grania na WZ, to chyba z 10 by ich było.

Nie pamiętasz starego serwera Deribelle z Webzenu ?? :) Kto rządził tam, póki serwery się nie połączyły :)?? Bastion istniał i rządził przez cały czas, nigdy nie mieliśmy problemów, aby gildia miała się rozpaść, bo mieliśmy świetną ekipę, z która spędzało się wiele czasu;) BASTION 4 EVER :)

Berenil

• Sr. Member
  • Ranger from The North.
    • View Profile
« Reply #106 on: December 20, 2014, 12:51:55 PM »
Volerix?! Ty tutaj? Już bym się prędzej hiszpańskiej inkwizycji spodziewał. A Bastion pamiętam, a jakże.

Cóż, z tego co tu widzę, miałem chyba po prostu pecha do gildii.
I am an instrument of violence
I am a vessel of invincibility

Herbatnik

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #107 on: December 24, 2014, 09:22:28 AM »
Bobson to jakiś impotent umysłowy, który pewnie miał tyle styczności z tą grą, co z kobietami. Cieszę się, że masz tyle dystansu do siebie co te żabojady, spasione; biało-zębne Angliki czy inne zachodnie społeczeństwa i nawet Cię to nie wzruszy co napisałem.

Z tego co ja pamiętam, to Polacy zawsze mieli jakąś zgraną paczkę z którą liczyła się większa cześć serwera(Cyripus, Gaiahon, Sylvia), lecz czasami znalazła się becząca owca o swoich potrzebach i często wychodziła z gildii oburzona, bo nikt jej nie dał czegoś za darmo.

d3vil

• Full Member
    • View Profile
« Reply #108 on: January 01, 2015, 10:54:05 PM »
i jak zawsze polacy pokazują na co ich stać jak zawsze :P :) , zniechęcają nowe polskie gildie ale się nie dziwie za mało polaków byłoby w tej gildi i szybko by im się odechciało gryźć glebe :D,
 chociaż moglibyście im doradzić żeby poszli do innych zagranicznych a nie zaczynać się wyzywać czy bog wie co
PS: herbatnik ciekawe to zabrzmiało wychodziła z gildi bo czegoś nie dostała za darmo szczerze to nie miałem  takiego przypadku żeby odchodzili z tego powodu ale ty tam może lepiej wiesz bo robiłeś takie roszady :D