language > Hungarian

Magyarok a szerveren

(1/2) > >>

Blixtar:
Sziasztok!

Örülnék ha attól függetlenül, hogy ki honnan jött (melyik ország/szerver/) nem lenne ellentét a magyarok között.
Ha már a szerver is nulláról indul, akkor indítsunk tiszta lappal és ne a régi sérelmeket hozzuk magunkkal.

Üdvözlettel: Sajtburger / Haltosgeci / Jakotsu

Hexater:
Helló!

Az a gond hogy sajnos már nem lehetne egy olyan  Magyar Klánt össze hozni ami annak idején volt webzenen... ezt nagyon sajnálom.
De igen jó lenne félre tenni minden negatívumot a másikról és elfelejteni amik voltak. Ha már 0ról indulunk akkor induljunk mi is úgy neki.
Remélem sok magyar honfi társammal fogok találkozni a szerveren, legalábbis én most megpróbálom még1x itt ezen a szerveren. Remélem hogy most egy kis pénzt is sikerül bele ölni hogy tovább tudjak haladni én is. :) Sajnos azt még nem tudom hogy milyen karaktert fogok kezdeni de majd kiderül. De szerintem amivel egyszerű fejlődni és farmolni is az a Sorci lesz. :)
A Nevem: Hexater lesz. Mint mindenhol ezt  használom. ^^

Thunderbaby:
Én jövök, de megint magányos farkasként tolom, de néha segítek ha tudok. :)

polika:

--- Quote from: Blixtar on April 23, 2021, 01:18:31 PM ---Sziasztok!

Örülnék ha attól függetlenül, hogy ki honnan jött (melyik ország/szerver/) nem lenne ellentét a magyarok között.
Ha már a szerver is nulláról indul, akkor indítsunk tiszta lappal és ne a régi sérelmeket hozzuk magunkkal.

Üdvözlettel: Sajtburger / Haltosgeci / Jakotsu

--- End quote ---

Sokan már nem játszanak a régiek közül. A tisztalapról meg csak annyit, hogy a Magyarok többségében kódolva van a sértődékenyes, mindenki le van f..va csak én számítok önző parasztság. Van azért kivétel de az ritka ám.

patrik9709:
Sziasztok!

Van esetlég még nagyobb magyar guild a játékban ahova lehet csatlakozni?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version