Author Topic: Problémás szerver indítás  (Read 251 times)

pc8000

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Problémás szerver indítás
« on: October 21, 2020, 10:45:03 PM »
Üdv!

Ma reggel láttam hogy bejött egy frissítés(honlapon is kint van hogy milyen event frissítése). Aztán mikor indítom a játékot, hát ez baszottul nem indul el, pedig adminisztrátor rendszergazdai módban inditom+ összes microsoft visual c+c fel van telepítve a gépre.
Tegnap a frissítés előt még tökéletesen működött.

itt a hiba: https://ibb.co/yXMcx8T

Valaki esetleg bele futott ebbe?

dsdasa

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Problémás szerver indítás
« Reply #1 on: October 22, 2020, 01:18:23 AM »
Szia!

Nálam korábban volt ilyen, leszedtem újra a klienst, hozzáadtam a kivételekhez (vírusirtóban) majd futtatás rendszergazdaként.
Ha módosított INI-d van, akkor érdemes elsőnek az eredetivel kipróbálni, majd esetleg újra beállítani a módosítottat. Elképzelhető, hogy változott valami az INI detektálásával kapcsolatban és amiatt van ez.

Esetleg még (nálam ilyen is volt) elképzelhető, de nálad ezt nem tartom valószínűnek, hogy videokártya szoftver frissítés után nem tölt be a játék, inkompatibilitási gondok miatt (nálam laptopon jelentkezett, régebbi AMD kártyára frissítettem szoftvert.)

Remélem segíteni tudtam!

Üdv, Ds

gabesz6

• Jr. Member
  • **
  • boobs > ass
    • View Profile
Re: Problémás szerver indítás
« Reply #2 on: October 29, 2020, 07:56:25 AM »
Igy van,az előttem szóló korrekten leírta a választ.Mielőtt elkezded a játékot patchelni,hozzá kell adni a mappát a defender kivételeihez,mert máskülönben egy fájlt karanténba fog tenni ami a játékindításhoz szükséges!
'' When you aren't on tinder during the fight you can be pretty useful '' ~ from Hodor