Author Topic: hej ludziska  (Read 11039 times)

Kauczuk

• Full Member
    • View Profile
Re: hej ludziska
« Reply #30 on: January 07, 2014, 04:57:58 PM »
heh nie wiedzialem ze gram hunterem myslalem ze to tylko bufer :> :D
!.:.!.:.! Fix !.:.!.:.!

Kauczuk

• Full Member
    • View Profile
« Reply #31 on: January 07, 2014, 04:59:16 PM »
lolita dobrze pamietam to ta elemka na pasek skili ktora leje po 2-4k? :D

Kauczuk

• Full Member
    • View Profile
« Reply #32 on: January 07, 2014, 05:05:33 PM »
A Lolita ty nie grales czasem na archonie z tatusiem w archlorda i czasem pol serwera was tak bardzo kochalo?? ojc chyba czuly punkt :*

Tak Ira to dziecinne dlatego zeby miec chwile samotnosci mam swoja gildie z ziomkami ktorzy sa spokojni i nie robia echa za wiele :P :)

Lolita

• Guest
« Reply #33 on: January 07, 2014, 05:15:55 PM »
mówi to Turbkochujek który swashem na 110 lvlu na full buffach w hh bil mnie po 2k cryty i nie mogł zabić prosze Cie zal mi Cie Mateusz ..
Nigdy mnie nie zabileś a tym bardziej nie miałem z Tobą pvp .. btw możemy zrobić pvp jeśli tak chcesz tylko wbije magiem 120 : )
« Last Edit: January 07, 2014, 05:33:16 PM by Lolita »

Lolita

• Guest
« Reply #34 on: January 07, 2014, 05:57:48 PM »
widać gimpie że masz nudne życie .. btw nie grałem z Tatuśem : ) tylko z twoją mamusią jak leżałeś w kondonie za oknem : ) wiec milcz gimpie i do szkoły

http://www.youtube.com/watch?v=msSexfF1QwM - weź dzieciaku sobie posłuchaj rapu ...

Jak dobrze pamiętam tego twojego Sciona "Failera" - Fixer ... .. to on dostawał wpierdol i to ostry .. ale mogę Ci powiedzieć że dostawałeś wpierdol i będziesz dostawał nawet na tych swoich full buffach,bo szczerze Ci powiem na takich leszczy jak Ty nie muszę odpalać swoich bufferów : )

Artek

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #35 on: January 07, 2014, 06:15:16 PM »
Ech ja już odpuszczam  ::) Mi już wystarczy...Turba lubię bo graliśmy w Husarii, jestem nawet wszystkimi czarami w jego gildii chociaż wstępując tam nie wiedziałem, że ma unię ze Szwadronem. Teraz mnie to nie obchodzi bo nie gram już długo ale coś w tych Szwadronach jest niepokojącego, coś co zawsze wywołuje u mnie uśmiech politowania  ;D

Szkoda tylko, że Polacy są zawsze najbardziej skłóconą nacją w tej grze  :-\
#####An old, good Iratha#####
---->Widowmaker from Sylvia<----

undercover

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #36 on: January 07, 2014, 06:21:56 PM »
Mozecie to skonczyc juz?  Btw poziom postow zawsze swiadczyc bedzie o poziomie iq. Czytajac niektore komentarze zastanawiam sie czy przed publikacja posta nie powini robic malego testu na iq ;)

Lolita

• Guest
« Reply #37 on: January 07, 2014, 06:48:59 PM »
Ja się już wiecej nie udzielam : ) Rski ma rację : )

Kauczuk

• Full Member
    • View Profile
« Reply #38 on: January 07, 2014, 07:42:47 PM »
hmm ciekawe skad zna moje imie wiec musimy sie znac skads :D

Kauczuk

• Full Member
    • View Profile
« Reply #39 on: January 07, 2014, 07:43:44 PM »
a btw shwash nie jest moj ^^ bo dalem go 3 miesiace temu koledze :)
dla mnie to tylko bufer :) Pozdrawiam kolego ^^ Polska trudny byc jeyk xD

Kauczuk

• Full Member
    • View Profile
« Reply #40 on: January 07, 2014, 07:46:00 PM »
Ira +1 nom szkoda ze tak sie wadzimy :(

Kauczuk

• Full Member
    • View Profile
« Reply #41 on: January 07, 2014, 07:53:25 PM »
w sumie zawsze marzylem o 1 wielkiej polskiej gildi jak za czasow CM (nie mowie ze chcialbym byc liderem, bo to bardzo trudne zadanie tym bardziej byc dobrym liderem jak Ira czy czy Squadron) ale ludziom jest cieko czesto dojsc do porozumienia... Moze ludzie nie lubia szwadronu za to ze sa w taki sposob indywidualni moja gildie tez niezbyt lubia bo zabijam wszystko co sie rusza jak potrzebuje cos expic lub farmic... oczywiscie tylko ally i znajomych nie bije :) nawet jak sa w enemy gildii bo player to player - kazdy inny...

Piczka

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #42 on: January 09, 2014, 11:26:26 AM »
w sumie zawsze marzylem o 1 wielkiej polskiej gildi jak za czasow CM (nie mowie ze chcialbym byc liderem, bo to bardzo trudne zadanie tym bardziej byc dobrym liderem jak Ira czy czy Squadron) ale ludziom jest cieko czesto dojsc do porozumienia... Moze ludzie nie lubia szwadronu za to ze sa w taki sposob indywidualni moja gildie tez niezbyt lubia bo zabijam wszystko co sie rusza jak potrzebuje cos expic lub farmic... oczywiscie tylko ally i znajomych nie bije :) nawet jak sa w enemy gildii bo player to player - kazdy inny...

haha niezgodze sie z tobą kauczuk... był byś 100x lepszym liderem niż ten patałach Iratha, xD
ci co grają od początku i są z nami, pamiętają jak "wielki" Iratha sie spłakał po tym jak mu zabiłem koleżkę w grze xD po czym opuścił gildie :D a no i jak pamiętasz koleżka jego był w bardzo nielubianej przez nas gildii ;)
Typ jak Iratha jest dobry tylko i wyłącznie w lizaniu dupska jak czegoś potrzebuje...
przecinka nie postawisz w poście to sie zesra ale powie ci jakim to nieukiem jesteś...
on był, jest i będzie leszczem.

a co do gildii to jak najbardziej, polaków na serwerze jest wystarczająco sporo żeby stworzyć dosyć mocną gildie, sam SZWADRON niejest taki wielki a już niejednej wielkiej gildii przekopał dupe... tak jak mowisz graczy jest wielu i to naprawde dobrych graczy, ale polacy mają to do siebie że każdy chce być lepszy od drugiego...
join to static guild for a siege and record your video, edit it with a good video maker, upload on youtube and send me link, i ll give Lv5 ele cloak+sicion stone for the best one...

Berenil

• Sr. Member
  • Ranger from The North.
    • View Profile
« Reply #43 on: January 09, 2014, 12:09:09 PM »
Boże, jak dobrze, że tu już Volerixa nie ma... Dopiero by było trzeba popcornu narobić.
I am an instrument of violence
I am a vessel of invincibility

Piczka

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #44 on: January 09, 2014, 12:33:11 PM »
Boże, jak dobrze, że tu już Volerixa nie ma... Dopiero by było trzeba popcornu narobić.

Volerix to też piczka jest ^_^ o byle gówno potrafi sie obrazic
join to static guild for a siege and record your video, edit it with a good video maker, upload on youtube and send me link, i ll give Lv5 ele cloak+sicion stone for the best one...