Author Topic: szwadron - żałosne kosidropki :D  (Read 7551 times)

Order66

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: szwadron - żałosne kosidropki :D
« Reply #15 on: January 19, 2016, 11:37:10 AM »
"albo chociaz by zgrywania jakiegos pseudo madrego kolesia jakies projekcje chuj wie co"

Ja wiem, że dla takich jak ty, pewne słowa są zbyt trudne a ich definicje nie do ogarnięcia ciasnym rozumkiem. W sumie czego się spodziewać po kimś kto, pomimo iż przeglądarka poprawia błędy, jest w stanie napisać "koleszki" a interpunkcję ma za nic :D Musisz też wiedzieć, że werbalna agresja, jest cechą osób cierpiący na deficyt intelektualny. Często osoby takie, nie zdają sobie sprawy, z własnego umysłowego kalectwa :D Zauważyłem, że wyedytowałeś swój post i zarzucasz mi brak argumentów. Tak się składa, że to osoby, które rzucają kurwami do rozmówcy, przez co wydaje im się, że dzięki temu są bardziej elokwentni, robią tak, ponieważ nie mają argumentów. Pokazałeś już kim jesteś, a raczej czym. Bo ciskającego się robaka, nie traktuje się jak osoby :D
« Last Edit: January 19, 2016, 11:46:04 AM by Order66 »

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #16 on: January 19, 2016, 11:42:38 AM »
"albo chociaz by zgrywania jakiegos pseudo madrego kolesia jakies projekcje chuj wie co"

Ja wiem, że dla takich jak ty, pewne słowa są zbyt trudne a ich definicje nie do ogarnięcia ciasnym rozumkiem. W sumie czego się spodziewać po kimś kto, pomimo iż przeglądarka poprawia błędy, jest w stanie napisać "koleszki" a interpunckję ma za nic :D Musisz też wiedzieć, że werbalna agresja, jest cechą osób cierpiący na deficyt intelektualny. Często osoby takie, nie zdają sobie sprawy, z własnego umysłowego kalectwa :D

i widzisz dalej to samo teraz probujesz wytrzec sobie morde moja gramatyka i ortografia.
I jaka ty tepa kurwa musisz byc,wmawiaj sobie co tylko chcesz jebie mnie to.

Fakty sa takie

placzesz jak mala pizda bo ci zajebali flyinga

twierdzisz ze zasady tej gry istniejace od zawsze sa frajerstwem

probujesz zgrywac jakas madrale bo nie masz juz argumentow

ogolnie to najwidoczniej nie jest gra dla takiej przyjebanej osoby jak ty.

czasami nie wierze ze takie cwele graja w ta gre.

i powiedz mi jaka ty musisz byc kaleka umyslowa ze przyrownujesz realny swiat do gry ?

i pisz sobie dalej o mojej gramatyce wyciagaj jakies wnioski to nie zmieni faktu ze jestes pizda i w grze i zapewne w realnym swiecie.

I co znowu wezmiesz 1 zdanie z calego postu i bdziesz pisal jakies bzdury?

hehe jebany lamusie

P.S zmien tytul tematu na "ZAJEBALI MI FLYINGA BO JESTEM PIZDA"
« Last Edit: January 19, 2016, 11:46:30 AM by baran266 »

Order66

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #17 on: January 19, 2016, 11:51:41 AM »
Będę powtarzał aż do znudzenia, głośno się przy tym śmiejąc, bo z takiego internetowego napinacza to tylko gromki śmiech. To ci, którzy wyzywają innych, oprócz tego, że są cieniasami intelektualnymi (widzę więcej kurew, więc musiało zaboleć, a jak to się mawia - prawda kole w aureole), nie mają argumentów, więc nadrabiają wyzwiskami :D Typowe buractwo cebulactwo ;)

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #18 on: January 19, 2016, 11:54:24 AM »
Będę powtarzał aż do znudzenia, głośno się przy tym śmiejąc, bo z takiego internetowego napinacza to tylko gromki śmiech. To ci, którzy wyzywają innych, oprócz tego, że są cieniasami intelektualnymi (widzę więcej kurew, więc musiało zaboleć, a jak to się mawia - prawda kole w aureole), nie mają argumentów, więc nadrabiają wyzwiskami :D Typowe buractwo cebulactwo ;)

Farmiłem sobie dzisiejszej nocy w FoS. W pewnym momencie wpadł mi na spot gracz awangarda. Kilka razy mnie PKnął. Jestem to w stanie zrozumieć, bo jest to gra PK-PvP i jej kwintesencją jest walka między graczami. Co mnie rozbawiło (choć bardziej uważam to za żałosne), to fakt, że kiedy dropnął mi Flying, ów siuśmajtek PKnął mnie ponownie i... ukradł ring. Nie żeby mnie to jakoś specjalnie zabolało, jest natomiast takie powiedzenie: "jak kraść to miliony, jak dymać to księżniczki". Tymczasem gracz awangarda, połasił się na nic niewartą rzecz. Dodam, że o ile do niedawna, miałem jeszcze trochę szacunku dla gildii szwadron (bo to, jakby nie było  najsilniejsza polska ekipa na serwerze), to po tym zdarzeniu, jedyne co mi przychodzi na myśl na dźwięk słowa "szwadron" to polactwo-buractwo-cebulactwo. Gratuluję "łupu" kolego awangarda, i życzę dalszych udanych "łowów"  ;)

P.S. Domyślam się mój przyjacielu awangarda, że skoro skusiła cię kradzież rzeczy bez wartości, to i daleko ci do dymania księżniczek :D

to twoj post jebany hipokryto przeczytaj co napisales i przeczytaj pozniej jak zaczales temat.

no kurwa geniusz.

Order66

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #19 on: January 19, 2016, 12:09:50 PM »
Jak pisałem wcześniej, biorę pełną odpowiedzialność za to co piszę lub mówię, nie odpowiadam jaki przekaz dociera do innych, to już nie moje zmartwienie, a odbiorcy i nie jestem w stanie poradzić nic na kalectwo intelektualne. Natomiast ty we wcześniejszych pokazałeś jaki jest twój poziom napinaczu z kleksem w majtach, do tego zrobiłeś ze swojej gęby kloakę i nie chodzi mi tu o pelerynkę w grze, tylko o miejsce do którego się sra :D

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #20 on: January 19, 2016, 12:20:58 PM »
Jak pisałem wcześniej, biorę pełną odpowiedzialność za to co piszę lub mówię, nie odpowiadam jaki przekaz dociera do innych, to już nie moje zmartwienie, a odbiorcy i nie jestem w stanie poradzić nic na kalectwo intelektualne. Natomiast ty we wcześniejszych pokazałeś jaki jest twój poziom napinaczu z kleksem w majtach, do tego zrobiłeś ze swojej gęby kloakę i nie chodzi mi tu o pelerynkę w grze, tylko o miejsce do którego się sra :D

ten temat zostal stworzony przez goscia ktory sie spial bo mu zajebali flyinga czyli przez ciebie jebany hipokryto po 2 uzycie slow"polak cebulak" swiadczy tylko jakim kurwa jebanym niedorozwojem jestes i ty mi mowisz o kalectwie umyslowym.kazda twoja odpowiedz jest tylko dowodem na to ze to ty jestes napinaczem i do tego uposledzona pizda ktora usilnie probuje udowodnic ze skoro nie ma racji ani argumentow to bdzie swirowala inteligenta moze ktos ja poprze.

spiales sie jak mala dziwka

placzesz jak mala dziwka

wycierasz sobie morde wszystkim innym bo nie mozesz udowodnic ze masz racje tez jak mala dziwka

no i to ze jestes pizda to juz wiadomo.

spinaj sie dalej jebany hipokryto

Order66

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #21 on: January 19, 2016, 12:32:42 PM »
Widzę, że pomimo iż sprawnie obsługujesz klawiaturę, i potrafisz skopiować tekst a następnie go wkleić, to i tak wciąż nie rozumiesz o co chodzi w moim początkowym poście. Będę pisał bardzo wolno, żeby dotarło do twojego ciasnego rozumku.
Post miał i wciąż ma na celu wyśmianie typa, który skosił coś bezwartościowego, na czym nie skorzystał ani nie zarobił. Osobiście jednak bardzo wątpię, że zrozumiesz przekaz, nawet tak łopatologicznie i zwięźle wyłożony. A co widać, po twoich wypowiedziach, bardziej niż ja, spięty jesteś ty. Świadczy o tym dobór słownictwa bardzo ograniczony i dość słaby wachlarz wulgaryzmów. A przecież nasza piękna polska mowa obfituje w obelgi. Widzisz, jesteś takim słabiakiem, że nawet nie potrafisz czerpać z tych zasobów. Polecam czytanie książek. Poszerza horyzonty, wzbogaca słownictwo, również te potoczne ;)

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #22 on: January 19, 2016, 12:35:57 PM »
Widzę, że pomimo iż sprawnie obsługujesz klawiaturę, i potrafisz skopiować tekst a następnie go wkleić, to i tak wciąż nie rozumiesz o co chodzi w moim początkowym poście. Będę pisał bardzo wolno, żeby dotarło do twojego ciasnego rozumku.
Post miał i wciąż ma na celu wyśmianie typa, który skosił coś bezwartościowego, na czym nie skorzystał ani nie zarobił. Osobiście jednak bardzo wątpię, że zrozumiesz przekaz, nawet tak łopatologicznie i zwięźle wyłożony. A co widać, po twoich wypowiedziach, bardziej niż ja, spięty jesteś ty. Świadczy o tym dobór słownictwa bardzo ograniczony i dość słaby wachlarz wulgaryzmów. A przecież nasza piękna polska mowa obfituje w obelgi. Widzisz, jesteś takim słabiakiem, że nawet nie potrafisz czerpać z tych zasobów. Polecam czytanie książek. Poszerza horyzonty, wzbogaca słownictwo, również te potoczne ;)

no tak czyli placzesz bo ci zajebali flyinga pizdo.

Order66

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #23 on: January 19, 2016, 12:52:10 PM »
A wiesz jaka jest różnica między mną a tobą i dlaczego mam nad tobą robaku przewagę? Bo nie używając wobec ciebie wulgarnych obelg spowodowałem, że posrałeś się w gacie i puściły ci nerwy. I to mnie bardzo cieszy, zrobiłeś mi dzień :D

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #24 on: January 19, 2016, 12:53:24 PM »
A wiesz jaka jest różnica między mną a tobą i dlaczego mam nad tobą robaku przewagę? Bo nie używając wobec ciebie wulgarnych obelg spowodowałem, że posrałeś się w gacie i puściły ci nerwy. I to mnie bardzo cieszy, zrobiłeś mi dzień :D

aha placz dalej pizdo.

Order66

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #25 on: January 19, 2016, 12:57:58 PM »
Jeżeli płaczę, to tylko ze śmiechu, ponieważ jesteś niewyczerpanym źródłem lolkontentu :D

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #26 on: January 19, 2016, 01:00:01 PM »
Jeżeli płaczę, to tylko ze śmiechu, ponieważ jesteś niewyczerpanym źródłem lolkontentu :D

yhy wporzadku,a ty jestes pizda bo caly czas sie spinasz ze zajebali ci flyinga.

Berenil

• Sr. Member
  • Ranger from The North.
    • View Profile
« Reply #27 on: January 19, 2016, 01:01:10 PM »
Mam dziwne wrażenie, że gdzieś już widziałem tego typu wymianę zdań między Polakami... Aha, no tak, na każdym forum MMO, gdzie było choć kilku "naszych". Cały ten temat jest bez sensu, idę o zakład, że na starym Alinfo.pl poszedłby od razu do kosza, a tak to baranowi266 zaraz żyłka pęknie, a Order66 ma okazję popisać się internetową elokwencją. Pięknie.

To jak już się tak popisujemy polszczyzną, to proszę bardzo:

Ha, temperamenta grają!
Temperament gra, zwycięża
tylko im przystawić oręża,
zapalni jak sucha słoma
tylko im zabłysnąć nożem,
a zapomną o imieniu Bożem
I am an instrument of violence
I am a vessel of invincibility

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #28 on: January 19, 2016, 01:03:31 PM »
Mam dziwne wrażenie, że gdzieś już widziałem tego typu wymianę zdań między Polakami... Aha, no tak, na każdym forum MMO, gdzie było choć kilku "naszych". Cały ten temat jest bez sensu, idę o zakład, że na starym Alinfo.pl poszedłby od razu do kosza, a tak to baranowi266 zaraz żyłka pęknie, a Order66 ma okazję popisać się internetową elokwencją. Pięknie.

To jak już się tak popisujemy polszczyzną, to proszę bardzo:

Ha! temperamenta grają!
Temperament gra, zwycięża;
tylko im przystawić oręża,
zapalni jak sucha słoma;
tylko im zabłysnąć nożem,
a zapomną o imieniu Bożem

co tobie tez szwadron ukradl flyinga? hehe

i juz jak widzisz raczej dalem se spokoj ja mu pisze tak a on mi o gramatyce itp.

to jaki jest sens.

Unexpect3d

• Full Member
  • QQ more plz
    • View Profile
« Reply #29 on: January 19, 2016, 01:08:54 PM »
Witam, mości Państwa :)
Order66 - Cinamoone in game. Zwykła płaczka jakich pełno wszędzie. Proponuje tutaj go olać, a w grze zablokować.

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gry w SZWADRONIE :D

P.S.
To tylko gra i nie radzę jej wywlekać poza alefclienta.exe.

QQ