Author Topic: szwadron - żałosne kosidropki :D  (Read 6385 times)

Order66

• Newbie
  • *
    • View Profile
szwadron - żałosne kosidropki :D
« on: January 18, 2016, 11:18:51 PM »
Farmiłem sobie dzisiejszej nocy w FoS. W pewnym momencie wpadł mi na spot gracz awangarda. Kilka razy mnie PKnął. Jestem to w stanie zrozumieć, bo jest to gra PK-PvP i jej kwintesencją jest walka między graczami. Co mnie rozbawiło (choć bardziej uważam to za żałosne), to fakt, że kiedy dropnął mi Flying, ów siuśmajtek PKnął mnie ponownie i... ukradł ring. Nie żeby mnie to jakoś specjalnie zabolało, jest natomiast takie powiedzenie: "jak kraść to miliony, jak dymać to księżniczki". Tymczasem gracz awangarda, połasił się na nic niewartą rzecz. Dodam, że o ile do niedawna, miałem jeszcze trochę szacunku dla gildii szwadron (bo to, jakby nie było  najsilniejsza polska ekipa na serwerze), to po tym zdarzeniu, jedyne co mi przychodzi na myśl na dźwięk słowa "szwadron" to polactwo-buractwo-cebulactwo. Gratuluję "łupu" kolego awangarda, i życzę dalszych udanych "łowów"  ;)

P.S. Domyślam się mój przyjacielu awangarda, że skoro skusiła cię kradzież rzeczy bez wartości, to i daleko ci do dymania księżniczek :D
« Last Edit: January 18, 2016, 11:28:36 PM by Order66 »

pokemon-go

• Sr. Member
    • View Profile
Re: szwadron - żałosne kosidropki :D
« Reply #1 on: January 19, 2016, 04:43:48 AM »
nie gram w tej gildii, nie będę bronił, ale żałosny to jest trochę twój płacz-post

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #2 on: January 19, 2016, 07:44:42 AM »
Farmiłem sobie dzisiejszej nocy w FoS. W pewnym momencie wpadł mi na spot gracz awangarda. Kilka razy mnie PKnął. Jestem to w stanie zrozumieć, bo jest to gra PK-PvP i jej kwintesencją jest walka między graczami. Co mnie rozbawiło (choć bardziej uważam to za żałosne), to fakt, że kiedy dropnął mi Flying, ów siuśmajtek PKnął mnie ponownie i... ukradł ring. Nie żeby mnie to jakoś specjalnie zabolało, jest natomiast takie powiedzenie: "jak kraść to miliony, jak dymać to księżniczki". Tymczasem gracz awangarda, połasił się na nic niewartą rzecz. Dodam, że o ile do niedawna, miałem jeszcze trochę szacunku dla gildii szwadron (bo to, jakby nie było  najsilniejsza polska ekipa na serwerze), to po tym zdarzeniu, jedyne co mi przychodzi na myśl na dźwięk słowa "szwadron" to polactwo-buractwo-cebulactwo. Gratuluję "łupu" kolego awangarda, i życzę dalszych udanych "łowów"  ;)

P.S. Domyślam się mój przyjacielu awangarda, że skoro skusiła cię kradzież rzeczy bez wartości, to i daleko ci do dymania księżniczek :D

jezeli to byl hunter to kiedys byla moja postac ale ja sprzedalem i wiem chyba kto nia gra hehe.

I co ciekawe ten hunter nie  ma praktycznie nic dobrego wiec twoja postac musi byc naprawde kiepska o ile to faktycznie moj ex hunter.

no i chyba jednak bardzo cie to zabolalo skoro tak bardzo placzesz w sumie to ciesze sie ze moim hunterem wala takich lamusow.

I oczywiscie moze nie wiesz ale jest to gra full pvp i musisz byc swiadomy tego ze przyjdzie jakis kolo i cie wydyma na dropa,i nie ma ze bo polak polakowi takie cos zrobil.

kurwa placz o flyinga hehe.

Wiesz co jak bym jescze gral tym hunterem to po tym poscie musial bys skasowac konto bo bym ci kurwa zyc nie dal.
« Last Edit: January 19, 2016, 08:11:36 AM by baran266 »

Order66

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: January 19, 2016, 08:33:25 AM »
twoja postac musi byc naprawde kiepska

Zgadza się, koleś ma 120 lvl a ja 39, więc siłą rzeczy takie starcie jest z góry przesądzone. Natomiast, jeżeli nie zrozumiałeś o co chodzi w moim poście, to wytłumaczę. Nie chodzi o flyinga, tylko o żałosnego obszczymurka, który skusił się na naprawdę cienki i nic nie warty przedmiot. Dla porównania, przytoczę podobną sytuację jaką miałem kilka dni temu z Shelgonem. Wpadł na spot i zaczął mnie pkować i tak kilka razy. Różnica natomiast jest taka, że kiedy miałem drop, to był o tyle miły, że poczekał aż wezmę i dopiero dokończył i nie połasił się na frajerski przedmiot. Tylko tyle i aż tyle. A frajer, połasił się na frajerski drop.
« Last Edit: January 19, 2016, 08:40:15 AM by Order66 »

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #4 on: January 19, 2016, 08:36:23 AM »
twoja postac musi byc naprawde kiepska

Zgadza się, koleś ma 120 lvl a ja 39, więc siłą rzeczy takie starcie jest z góry przesądzone. Natomiast, jeżeli zrozumiałeś o co chodzi w moim poście, to wytłumaczę. Nie chodzi o flyinga, tylko o żałosnego obszczymurka, który połasił się na naprawdę cienki i nic nie warty przedmiot. Dla porównania, przytoczę podobną sytuację jaką miałem kilka dni temu z Shelgonem. Wpadł na spot i zaczął mnie pkować i tak kilka razy. Różnica natomiast jest taka, że kiedy miałem drop, to był o tyle miły, że poczekał aż wezmę i dopiero dokończył i nie połasił się na frajerski przedmiot. Tyle i aż tyle.

jak juz napisalem musisz byc swiadomy ze beda ci krasc itemy niezaleznie czy warte czy nie a sadze ze musiales czyms zawinic bo gosciu ktory ma tego huntera ma tez kilka innych zajebistych postaci i nie zajmuje sie raczej  noobami chyba ze mial dobry humor i dla frajdy cie wydymal i zobacz ze dalej placzesz.

Order66

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: January 19, 2016, 08:47:00 AM »
To nie jest płacz przyjacielu, to jest śmiech z frajerskiego zachowania, a kluczowym zdaniem w moim poście było "jak kraść to miliony" :D

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #6 on: January 19, 2016, 08:52:14 AM »
To nie jest płacz przyjacielu, to jest śmiech z frajerskiego zachowania, a kluczowym zdaniem w moim poście było "jak kraść to miliony" :D

to jest placz bo to jest gra full pvp i mozna dymac kogo sie chce i nie ma w tym nic frajerskiego bo taki wlasnie jest archlord.
Jak tego nie rozumiesz to chyba nie gra dla ciebie.
No moze jezeli mozna by bylo dropic fearlessy i tego typu op sprzet i ktos by cie wydymal na to no to ok ale bo ci flyinga zajebali to frajerskie zachowanie hehe.

-.-

Order66

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #7 on: January 19, 2016, 09:04:48 AM »
Całe szczęście, że w pełni odpowiadam za to co piszę i mówię. Nie biorę jednak żadnej odpowiedzialności, za to, jak ktoś rozumie przekaz. A dla twojej wiadomości, to łatwiej byłoby mi zrozumieć, gdyby jakiś buraczano cebulasty polaczek, skosił fearlesa czy eidelona, bo ma to swoją wartość. Nie wiem też czy zrozumiesz paralelę, więc wytłumaczę. Wyglądało to tak, jakby ukraść pierwszakowi kredki z tornistra. Ani z tego pożytku, ani zarobku :)

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #8 on: January 19, 2016, 09:45:54 AM »
Całe szczęście, że w pełni odpowiadam za to co piszę i mówię. Nie biorę jednak żadnej odpowiedzialności, za to, jak ktoś rozumie przekaz. A dla twojej wiadomości, to łatwiej byłoby mi zrozumieć, gdyby jakiś buraczano cebulasty polaczek, skosił fearlesa czy eidelona, bo ma to swoją wartość. Nie wiem też czy zrozumiesz paralelę, więc wytłumaczę. Wyglądało to tak, jakby ukraść pierwszakowi kredki z tornistra. Ani z tego pożytku, ani zarobku :)

no faktycznie musisz byc pierwszakiem bo "polaki cebulaki" to typowo gimnazjalny zwrot, zostales wydymany i tyle i nie ma co plakac.

a nie zromumialbys jak ktos ci by wyjebal fearlessa bo skoro tak placzesz mocno za flyingiem i mozesz pisac ze nie ale ten temat mowi sam za siebie to pewnie po takiej grubej wyjebce to bys zrobil taka afere ze az admin by mial beke z ciebie.

I ja juz sobie daruje ten temat bo prawda jest taka ze placzesz na potege i mozesz dodac 1000 postow ze tak nie jest.

« Last Edit: January 19, 2016, 09:48:25 AM by baran266 »

Order66

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: January 19, 2016, 09:53:37 AM »
Będzie ad personam, ale chyba inaczej nie da rady. Nie dziwię się, że masz taki a nie inny nick, jeżeli masz problem ze zrozumieniem prostego przekazu. A przekaz jest taki - frajer ten, co kradnie frajerskie i chuja warte rzeczy, z których nie ma żadnych korzyści. Proste jak budowa cepa. Dla ciebie jak widzę, jednak zbyt zawiłe i skomplikowane :D Ale to już twój problem. Mi to wisi i obija się o kolana ;)

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #10 on: January 19, 2016, 10:12:32 AM »
Będzie ad personam, ale chyba inaczej nie da rady. Nie dziwię się, że masz taki a nie inny nick, jeżeli masz problem ze zrozumieniem prostego przekazu. A przekaz jest taki - frajer ten, co kradnie frajerskie i chuja warte rzeczy, z których nie ma żadnych korzyści. Proste jak budowa cepa. Dla ciebie jak widzę, jednak zbyt zawiłe i skomplikowane :D Ale to już twój problem. Mi to wisi i obija się o kolana ;)

skoro ci wisi to po chuj placzesz jak pizda?

i to jest kurwa gra i nie przyrownoj gry do realnego zycia .

w tej kurwa grze jest to normalne ale dla takiej pizdy jak ty nie jest to wogle do pojecia.

bankowo zesrales sie mocno do mojego koleszki to ciezaczal caly czas napierdalac i dobrze bo takie pizdy jak ty w tej grze powinno ruchac sie na kazdym kurwa kroku.

jezeli sadzisz ze takie zagrywki w tej grze sa frajerskie to tak jak wspomnialem chuja wiesz o tej grze i jak ci to nie pasi idz kurwa ukladac pasjansa.

mam nadzieje ze bda cie jebac i okradac z dropa na kazdym kroku bo jakbys byl normalnym graczem a nie jakas frajerska pizda to by nie dochodzilo do takich akcji.

zaloz jescze 1000 tematow na ten temat i w kazdym tlumacz ze to nie jest placz tylko ze calkiem normalne rzeczy ktore sa czescia tej gry wedlug ciebie sa frajerstwem.

wypierdalaj do gimnazjum cioto.

Order66

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #11 on: January 19, 2016, 11:05:15 AM »
Widzę, że gdzieś coś cię zabolało i popuściłeś kleksa w gatki z nerwów :D Nie wiem dlaczego ale mnie to cieszy. Lubię kiedy ludziom puszczają nerwy w trakcie dyskusji ze mną. To takie fajne uczucie, kiedy ktoś jest bezradny jak robak i staje się werbalnie agresywny. Mam wtedy poczucie wyższości i jest mi z tym bardzo dobrze :D
A teraz będzie o projekcji. To takie zjawisko, które polega na tym, że innym osobom przypisuje się własne cechy.

"mam nadzieje ze bda cie jebac"

Wniosek -ciebie jebali.

"jakas frajerska pizda"

wniosek - frajerska pizda z ciebie

"do gimnazjum cioto"

wniosek - w gimnazjum byłeś ciotą :D

a do tego niesłowną ciotą, bo obiecywałeś zdaje się post wcześniej, że darujesz sobie ten temat :D

p.s. i jeszce jedno. jak to się mówi o takich internetowych pieniaczach? "Kozak w necie, pizda w świecie"?  :D
« Last Edit: January 19, 2016, 11:09:47 AM by Order66 »

KosidropeKK

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #12 on: January 19, 2016, 11:08:47 AM »
Witam. Po pierwsze Avangarda jest Elemka i na pewno nigdy nie należała do ciebie Baran po drugie czy mi sie wydaje czy to gra pvp? :D i skoro inni mogą mnie ubijać to czemu ja mam tego nie robić? Często po ubiciu kogoś ta osoba zadaje mi pytanie "Dlaczego Pekujesz" no bo kur... mogę i będę to robił lols :D Tak że Szwadron pozdrawia :)

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #13 on: January 19, 2016, 11:22:32 AM »
Witam. Po pierwsze Avangarda jest Elemka i na pewno nigdy nie należała do ciebie Baran po drugie czy mi sie wydaje czy to gra pvp? :D i skoro inni mogą mnie ubijać to czemu ja mam tego nie robić? Często po ubiciu kogoś ta osoba zadaje mi pytanie "Dlaczego Pekujesz" no bo kur... mogę i będę to robił lols :D Tak że Szwadron pozdrawia :)

a ok spoko bo koles pisal awangarda przez "w" wiec bylem pewien ze to moj ex hunter ale fakt faktem gosciu tu odpierdala jakis absurdalny lament ale twierdzi  ze nie placze i kurwa przyrownuje realne zycie do gry.

ogolnie to bijcie ta mala kurwe na kazdym  kroku.

pozdrawiam

baran266

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #14 on: January 19, 2016, 11:25:01 AM »
Widzę, że gdzieś coś cię zabolało i popuściłeś kleksa w gatki z nerwów :D Nie wiem dlaczego ale mnie to cieszy. Lubię kiedy ludziom puszczają nerwy w trakcie dyskusji ze mną. To takie fajne uczucie, kiedy ktoś jest bezradny jak robak i staje się werbalnie agresywny. Mam wtedy poczucie wyższości i jest mi z tym bardzo dobrze :D
A teraz będzie o projekcji. To takie zjawisko, które polega na tym, że innym osobom przypisuje się własne cechy.

"mam nadzieje ze bda cie jebac"

Wniosek -ciebie jebali.

"jakas frajerska pizda"

wniosek - frajerska pizda z ciebie

"do gimnazjum cioto"

wniosek - w gimnazjum byłeś ciotą :D

a do tego niesłowną ciotą, bo obiecywałeś zdaje się post wcześniej, że darujesz sobie ten temat :D

p.s. i jeszce jedno. jak to się mówi o takich internetowych pieniaczach? "Kozak w necie, pizda w świecie"?  :D

wyciagaj sobie wnioski jakie chcesz a dlaczego nie wywnioskujesz nic z twojego absurdalnego porownywania realnego swiata do gry?

albo

twierdzenia ze zagrywki typowe dla tej gry sa frajerstwem?hmmmm

to ze bdziesz zgrywal tu madrale i wyciagal jakies "wnioski" w dupe jebany geniuszu nie oznacza ze masz racje bo jej nie masz.

a tak wgole co skonczyly sie argumenty na temat tego ze to nie placz?

najlepsze jest to ze swirujesz jakiegos madrego pajaca bo dostales na gacie i nie masz mala kurwo argumentow.

a w swiecie realnym tez bym tak powiedzial albo po prostu odrazu ci dojebal w ten pusty leb.

« Last Edit: January 19, 2016, 11:32:05 AM by baran266 »