Author Topic: Segítség kellene  (Read 2666 times)

wartoxxx

• Newbie
  • *
    • View Profile
Segítség kellene
« on: December 28, 2015, 05:19:22 PM »
Üdv. egy kis help kellene  nem indul a game a Gamegard mindig leáll vagy mi valami ötlet ?

Jebacc

• Sr. Member
  • If you need to, do it...
    • View Profile
Re: Segítség kellene
« Reply #1 on: December 29, 2015, 05:32:32 PM »
Indítsd újra gépet, az megszokta oldani.

pc8000

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: December 31, 2015, 02:37:41 AM »
Szia!

Bocsesz egy kicsit megkésve írok. Sajnos én is tapasztaltam ezt a gameguard állandó leállását még induláskor. jó pár napig eltartott míg rájöttem anno hogy a tűzfalam blokkolja le. Én norton internet securityt használok, ahol bár az elején a kicsomagoláskor már vinnyog az archlord patc klient programra, így manuálisan kelett kizárnom a sonar észlelésből. És itt jön a képbe a gameguard hiba. Sajnos ez nem volt elég, ugyanis még a tűzfalban is be kellett állítanom hogy ne blokkolja a patc klient. és a justarchlord fájlokat.
Javaslat: Nézd meg a tűzfaladban hogy e 2 kettő fájlt az Alefclient, és Justarchlord(mindkettőn a ronda csaj fej van) nem blokkolta e le, illetve még egy fájlt karanténba szokott zárni a vírusírtom, ez pedig az aukbhook.dll fájl, ennek hiánya ugyanis okozhat gameguard hibát, leállást. Probáld ki ezeket utána működnie kell.

wartoxxx

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: January 06, 2016, 08:08:05 AM »
Köszi a helpet de nem jó feladom :) vírusirtó és tűzfal is kikapcsolva mágse jó rossz vicc ez a gamegard :D

pc8000

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: January 09, 2016, 12:04:03 AM »
Milyen oprendszert használsz?

Amúgy ne kikapcsold a tűzfalat és virusirtót mert az így nem oldja meg, hanem engedd át a programokat(tűzfal esetében program átengedése a tűzfalon) mindkettőt az AlefClientet és az Archlordot is, valamint elötte nézd meg az archlord főkönyvtárában hogy az aukbhook.dll fájl benne van e, mert ez okozhatja. Hidd el biztosan tudom hogy ezért hibás a gameguard pl: ismerősömnél most telepítettem egy friss win7 et, letöltöttem feltelepítettem a gamet és nekem is a gameguard hibással leállt. Megcsináltam a tűzfal beálitásban a fent leírtaklat és csodák csodájára már el is indult a game.

pc8000

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: January 09, 2016, 12:24:42 AM »
Elírtam: Az AlefClient és a JustArchlord programokat kell átengedtetni a tűzfalon.

Sorry

wartoxxx

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: January 17, 2016, 07:32:50 AM »
Win 10 et használok bent van mind a kettő a tűzfal átengedésben de sajna nem jó :(

Jebacc

• Sr. Member
  • If you need to, do it...
    • View Profile
« Reply #7 on: January 22, 2016, 06:01:22 PM »
Újra kikell csomagolni, mert már a tűzfal rég karatnénba/törölte a fájlt ami kell az indításhoz nekem is ez volt win10 után.

pc8000

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: February 25, 2016, 01:36:44 AM »
Még annyit hogy nálam win7 nél azt kellett még csinálni átengedés után meg win10 nél is, hogy bemész a game könyvtárába, és a Justarchlord programra jobb egér klikk, majd tulajdonság, és ott még le volt tiltva, tiltás feloldás és mennie kell. Ha eztán sem megy akkor valami nálad gebasz a windowzzal. Ezek az eljárások amiket betartva már működnie kéne, ha még se reklamálj bill bácsinál.

amenbivaly81

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: August 01, 2016, 12:51:07 PM »
Sziasztok!! Kellene segítség! Mindent megcsináltam a gameguardal tűzfalnál meg mindenhol.el is indul a játék az indítóképernyő után xcrashel levág és csak a kérdőjeles ablakot dobja elő!!
Köszi